Alex en Gert-Jan

Alex en Gert-Jan 05:00 - 07:00 uur

Winnaars

Prijs
Tickets voor Nitro Circus Live 2016.

Winnaars
Denice Hopman, Groningen
Colin Seijdel, Hengelo

Prijs
Vuurwerk t.w.v. €100,-.

Winnaars
Mariska Machiels, Eindhoven
Nathalie Hellmig, Tilburg
Marianne Scholten, Berlicum
Alexandra Theodoridi, 's-Gravenhage
Ling Choi, Capelle aan den IJssel
Koen Koning, Twisk

Prijs

Twee kaarten voor het jubileumconcert van Golden Earring op 12 december in de Ziggo Dome.

Winnaars Vraag van de Dag

  • Willemijn Woldman uit Zeewolde
  • Karin Laduk uit Zoetermeer
  • Ron van den Kerkhof uit Maasbree
  • Marcel Dijkman uit Amersfoort
  • Wim Visser uit Wormer

Prijs
Deelname aan de pre-kwalificatie voor AMG DTM Ladies Day op het Circuitpark Zandvoort.

Winnaars
Rianne Bergman, Zuna
Leonie Blaak, Ridderkerk
Annemarie Bolte, Delft
Evelin Dorssers, Laren
Marije van Ettekoven, Beneden-Leeuwen
Jantine van Hoorn - Demmer, Veenendaal
Joyce Kievits, Den Haag
Daniela van Kooten, Vlaardingen
Annika van Kooten, Linschoten
Stephane Kox, Eindhoven
Roos Kroon - van den Berg, Noordwijk
Iris van der Laan, Dronten
Eli-Anne Lamers, Mijdrecht
Dominique van Loo, Amersfoort
Emmelien Meijering, Westerbork
Donja Ples, Haarlem
Carla Schot, Rockanje
Marceline Tamsma, Eemnes
Marjolein Verhage, Voorburg
Sabine Wiersma, Ruinerwold

Prijs
Een door Joop Zoetemelk gesigneerde versie van Jumbo's Limited Edition Retro shirt.

Winnaars
Hans Heussels, Rheden
Ruud Honings, Someren
Jan Ploegmakers, Berghem
Jay O'Neill, Hellevoetsluis
Marloes Frijters, Etten-Leur

Prijs

Een VIP arrangement op de Marinedagen op zaterdag 4 juli:

  • 10.00, ontvangst marine club met koffie of thee (vertrek om 10.20)
  • 10.30, a/b van Zr.Ms. Rotterdam (gesloten voor publiek) en vanaf exclusieve plek (seindek) de demonstraties bekijken
  • 12.00, lunch bij de marineclub
  • 13.00 – 13.30, met een landingsvaartuig/frisc/jonge prins naar Zr.Ms. Groningen
  • 13.15 – 13.30, speciaal bezoek aan de voor het publiek gesloten Zr.Ms. Groningen
  • 14.30, aan boord van de Castor en anti piraterij demonstratie (het ontzetten van een gekaapt schip door special forces van de Mariniers) van dichtbij mee maken
  • 14.45 – 15.00 varende rondleiding door de haven
  • 15.30, einde dag

Winnaars
Daymen Lemmens, Haps
Emiel Heppe, Kwintsheul
Nadine Rezel, Haarlem
Joeri Hoogendoorn, Giessenburg
Max Nieuwenhout, Nieuw Vennep

Winnaars Hankook Travelbag én de UEFA Europa League voetbal
Tijmen Schulte, Almelo
Ernesto Lentze, Zoetermeer
Lennaert van Kalker, Spijkenisse
Bas Vroegop, Sint-Annaland

Winnaar trip naar de finale van de Europa League
Jim Hurkmans, Den Helder

Winnaars museumkaarten + 10 gram goud ter waarde van €386,00
Rein Posthumus, Harlingen
Erik Bischops, Tegelen
Regina Jansen, Velp
Koss van Heerde, Kampen
Sander Varga, Zwaag
Patrick van Poppel, Helmond
Lianne Jongeling, Leeuwarden

Winnaars museumkaart
Ton van den Broek, Veenendaal
Bert Bendijk, Lierderholthuis
Linda Bisschop, Enkhuizen
Diana Lijding, Son en Breugel

© 2016 Radio Veronica